Oklejanie szyb

Projektujemy i wykonujemy reklamy wielkoformatowe. Drukujemy na ploterze wielkoformatowym Roland XJ 740, który jest najnowocześniejszś maszyna do wydruków wielkoformatowych na rynku. Posiada najnowocześniejsze rozwiązania konstrukcyjne, technologiczne i elektroniczne. Wśród nich należy wymienić:

Matowe   Samochodowe
Inaczej folie mleczne, rozpraszające światło widzialne, stosowana do pomieszczeń biurowych, ścianek działowych, drzwi wejściowych, magazynów. Folie z właściwościami przeciwsłonecznymi, redukujące również promienie podczerwone IR czyli ciepło. Dają komfort jazdy - nigdy więcej zmęczonych oczu podczas podróży.
 
Bezpieczne   Antywłamaniowe
Folie z cienką warstwą poliestru o wysokiej przejrzystości z warstwą kleju oraz powłoką metalizowaną. Folie są odporne na zarysowania. Redukują nasłonecznienie. Folie poliestrowe o dużej wytrzymałości. Chronić życie i majątek zabezpieczając przed kradzieżą, włamaniem i napadem. Są niewidoczne dla potencjalnego intruza.
 
Przeciwsłoneczne   Dekoracyjne
Zatrzymują skruszone szkło w całości, chroniąc przed urazami. Można ją stosować do zabezpieczenia szyb w przednich drzwiach samochodów, aby zapobiec włamania. Folie rozpraszające obraz. Idealnie nadają się na ścianki działowe szklane, na szyby w oknach zewnętrznych. Zapewniają komfort i dyskrecję osobom pracującym "za szybą".
 
Lustrzane   Termoizolacyjne
Stosuje się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest widoczność tylko w jedną stronę. Skutecznie chroni przed wysokimi temperaturami w miesiącach letnich. Zapobiegają skutecznie ucieczce cieła z naszego mieszkania podczas zimy. W miesiącach letnich chroni przed upałem, zapewniając optymalną temperaturę wewnątrz pomieszczenia.
 
Przeciwwybuchowe   Specjalne
Redukują do minimum potencjalne skutki wandalizmui terroryzmu. Zabezpieczają przed eksplozją. Skutecznie pochłaniają siłę wybuchu. Polecana szczególnie dla drukarni, lakierni, laboratoriów dentystycznych, zakładów fotograficznych itp. Umożliwia filtrowanie fal widzialnych w ściśle określonych obszarach.
Copyright Spyro Strona glwna Firma Oferta Realizacje Sklep Kontakt